• Ariston Hotpoint Buzdolabı Servisi

BUZDOLABI

Buzdolabı Tamiri Onarımı ve Bakım Servisi Hizmeti Sağlamaktayız.

İNCELE

ÇAMAŞIR MAKİNESİ

Çamaşır Makinesi Tamiri Onarımı ve Bakım Servisi Hizmeti Sağlamaktayız.

İNCELE

BULAŞIK MAKESİ

Bulaşık Makinesi Tamiri Onarımı ve Bakım Servisi Hizmeti Sağlamaktayız.

İNCELE

KLİMA

Klima Tamiri Onarımı ve Bakım Servisi Hizmeti Sağlamaktayız.

İNCELE

KOMBİ

Kombi Tamiri Onarımı ve Bakım Servisi Hizmeti Sağlamaktayız.

İNCELE
Ariston Hotpoint Buzdolabı Servisi - Ariston Hotpoint Buzdolabı Onarımı - Ariston Hotpoint Buzdolabı Bakımı - Ariston Hotpoint Buzdolabı Montajı - Ariston Hotpoint Buzdolabı Teknik Servisi

Ariston Hotpoint Buzdolabı Servisi - 0850 303 36 30 - HEMEN ARAYINIZ

1950 yılında Güney Kore’de kurulan şirket uzun yıllar beyaz eşya üretimi yaptıktan sonra yılında LG Elektronik ve LG Kablo olmak üzere ikiye ayrılmıştır. yılında ise şirket LG Elektronik bünyesine geçerek üretimlerine bu isimle devam etmiştir. Firmamızda, artık üretimi olmasa da Goldstar teknik servis hizmeti de başarılı bir şekilde sunulmaktadır.

Biz kimiz?
Uzun yıllardır teknik servis hizmeti vere firmamız birçok diğer marka için olduğu gibi Goldstar teknik servis hizmeti konusunda da uzmandır ve. Goldstar markası artık kendi adıyla üretim yapmıyor olsa da hala piyasada ürünleri bulunmakta ve kullanılmaktadır. Biz de firmamız bünyesindeki uzman kadromuz ve güler yüzlü hizmet anlayışımızla, en hızlı çözümleri sunmak için hizmetinizdeyiz.
Neden biz?

Artık üretimi olmayan bir ürünün teknik servis hizmetini verebilmek uzmanlık gerektirir. Müşterilerine her zaman en iyi hizmeti, en hızlı şekilde vermeyi amaç edinen, üst düzey teknik ekipman ve uzman kadrosuna sahip olan firmamız, müşterilerinin teknik servis taleplerini uygun maliyetle ve en hızlı şekilde yerine getirmek için çalışmaktadır. Firmamız Özel Goldstar teknik servis hizmeti verebilecek yetkinlikte uzmanlara sahiptir. Teknik servis hizmeti vermek özen isteyen bir iştir ve biz de servisimize gelen ürünleri en hızlı ve en özenli bir şekilde müşterilerimize geri vermek için büyük bir özenle çalışıyoruz.

Etiket : Ariston Hotpoint Buzdolabı Beyaz Eşya Servisi

Müşterilerimiz

NE DİYOR?

TIKLA ARA
WHATSAPP